SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Arabasını Seven Gelsin
Arabasını Seven Gelsin
Hakkımızda

1965 yılında kurulan AUTOGLYM, Galler Prensi tarafından 1991 yılında İngiltere'de oto bakım ürünlerinde sadece tek bir firmaya tayin edilen garanti nişanını aldı.

İngiltere Kraliçesi tarafından 1992 yılında İngiltere'de oto bakım ürünlerinde sadece tek bir firmaya tayin edilen garanti nişanını aldı. Bu iki nişanı 30 yıla yakın süredir taşımaktadır.

AUTOGLYM 1997 yılında BS EN ISO 9001 kalite standardı ve 1998 yılında BS EN ISO 14001 çevresel yönetim standardı sertifikalarını almıştır. Böylelikle AUTOGLYM ürünleri daima en üst kalitede ve aynı zamanda çevre dostudur.

AUTOGLYM araç temizlik, koruma ve bakım ürünleri en yüksek kalite performans standartlarını isteyen araç sahibi amatör ve profesyonel kullanıcıların başlıca tercihidir. 58 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonunda AUTOGLYM ürünleri kullanım kolaylığını, ürün değerini ve güvenilirliğini mükemmel bir satış sonrası hizmetle birleştirmiştir.

AUTOGLYM'in tek hedefi Dünya'nın en iyi oto bakım ürünlerini üretmektir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et